Časté dotazy

Dali jsme dohromady seznam nejčastěji kladených dotazů – věříme, že najdete odpovědi na své otázky

Časté dotazy

Dali jsme dohromady seznam nejčastěji kladených dotazů – věříme, že najdete odpovědi na své otázky

Jak to funguje?

Používáme marketingové strategie, které jsme za posledních více než 5 let na Instagramu vypilovali. Tyto strategie spolu s naší unikátní aplikací umí najít reálné aktivní uživatele Instagramu a pomocí lajkování, komentování či sledování z nich udělat vaše nové fanoušky. Získáte followery na autopilota, kromě úvodního napojení profilu na naší aplikaci a pravidelného publikování nových fotek na váš účet totiž nemusíte nic dělat, jen sledovat jak vám roste aktivita na profilu.

Co se stane až skončí zaplacené období?

Vůbec nic! Od první platby se služba prodlužuje automaticky každý měsíc jako předplatné. Nemusíte se tak starat o prodlužování každý měsíc. Službu je možné kdykoliv ukončit v nastavení účtu.

Je k propagaci potřeba zaslat přihlašovací údaje k Instagramu?

Ano, podobně jako u propagace na Facebooku nebo Googlu musíme mít přístup k vašemu účtu. Pro napojení na náš software je potřeba se do vašeho účtu přihlásit a tudíž potřebujeme uživatelské jméno a heslo. O svůj profil však přijít nemůžete, protože ho máte napojený na svůj email, ke kterému přístup nemáme a ani nepotřebujeme mít. Do vašeho profilu se navíc ani nepřihlašujeme přes aplikaci Instagram, jde pouze o verifikační přihlášení v naší aplikaci pro spárování.

Je možné propagaci využít, pokud je můj profil nastavený jako soukromý?

Ano, ale doporučujeme profil nastavit jako veřejný. Výsledný efekt se nedostaví, pokud si potenciální uživatelé váš profil ani nebudou moci zobrazit.

Co se stane po spuštění kampaně?

Jakmile kampaň nastavíme a společně zkontrolujeme, tak bude spuštěna. Obvykle kampaň spustíme do 24h od objednávky. První změny budou ve vašem profilu viditelné již během několika hodin a v průběhu několika dní se objeví první noví sledující a lajky. Výsledky je vždy lepší vyhodnotit až po několika týdnech – cílíme na skutečné lidi, takže výsledky nejsou okamžité jako při nákupu falešných sledujících.

Je možné změnit zacílení kampaně?

Ano, zacílení kampaně na nové profily, hashtagy, lokace apod. je možné kdykoliv během kampaně. Napište nám zprávu do Directu, na chatu, emailem nebo nám zavolejte.

Co se stane po zaplacení?

Obvykle do druhého dne vás kontaktuje váš account manager, který s vámi projde nastavení. Mezitím prosím vyplňte úvodní formulář, který najdete po přihlášení do svého účtu. My vás následně kontaktujeme pomocí telefonu, případně emailu nebo přes Direct Message na Instagramu a společně projdeme nastavení a kampaň spustíme.

Jak je možné zaplatit?

V současné době je možné zaplatit kartami Visa a Mastercard prostřednictvím platební brány Stripe. Platba převodem na účet je možná pouze při objednávce 3 měsíců a více.

Po zaplacení obdržíte fakturu a daňový doklad od české společnosti Via Caroli s.r.o., IČ: 46712194, DIČ: CZ46712194, plátce DPH.

Uváděné ceny jsou konečné a jsou včetně DPH.

Je služba vhodná pro mojí značku?

Instagram je nejrychleji rostoucí sociální síť na světě s 800 miliony aktivních uživatelů. Jen v ČR ho používá téměř 2 miliony uživatelů. To znamená, že na Instagramu můžete oslovit jakoukoliv cílovou skupinu bez ohledu na věk, pohlaví či odvětví. Ať už jste soukromá osoba, malá firma nebo mezinárodní korporace, vaši zákazníci už na Instagramu jsou. Stačí je jen oslovit.

Je možné během propagace profil na Instagramu používat?

Rozhodně. Naopak doporučujeme přidávat nové fotky, videa nebo stories pro maximální efekt z propagace. Vyhněte se však po dobu propagace lajkování fotek jiných uživatelů a klikání na Sledovat nebo Zrušit sledování – tyto činnosti za vás vykonává software a přílišná aktivita by mohla ovlivnit fungování a výsledky propagace.

Je možné změnit heslo nebo přihlašovací jméno během propagace?

Ano, ale pamatujte, že každá změna uživatelských údajů pozastaví software a bude nutné jej znova spárovat s vaším profilem. Pokud se rozhodnete tyto údaje měnit, zašlete nám nové přihlašovací údaje emailem nebo přes Direct zprávu na Instagramu, případně nám zavolejte.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Nastartujte svůj Instagram

Získejte nové reálné followery ještě dnes