Ceník

Naše služba vám pomůže organicky zvednout počet followerů

Grow

600

za týden

až 2 profily

placeno na 1 měsíc

Executive

500

za týden

až 3 profily

placeno na 3 měsíce

Superstar

400

ZA TÝDEN

až 3 profily

placeno na 6 měsíců

Ceník

Naše služba vám pomůže organicky zvednout počet followerů

Grow

600

za týden

až 2 profily

placeno na 1 měsíc

Executive

500

za týden

až 3 profily

placeno na 3 měsíce

Superstar

400

ZA TÝDEN

až 3 profily

placeno na 6 měsíců

Co získáte

Každý předplacený balíček obsahuje:

  • Nastavení kampaně
  • Přesné zacílení
  • Návod: Dominujte Instagramu
  • Audit profilu (+1k followerů)
  • Organický růst aktivity
  • Průběžná optimalizace
  • Zákaznická podpora

Naši zákazníci obvykle dosahují v průběhu 30 dnů kolem 0.5-5k nových followerů navíc. K tomu tisíce lajků, komentářů, shlédnutí profilu a znásobení dosahu. Výsledky se výrazně liší v závislosti na atraktivitě vašeho profilu. Cílíme totiž na reálné uživatele, kteří sami rozhodují o tom, zda chtějí váš účet sledovat.

Další služby

Umíme vám pomoci i se správou účtu a kampaněmi

Správa účtu

pokud máte vlastní obsah

od 10 000

za měsíc

Správa účtu

pokud budeme obsah vytvářet my

od 20 000

za měsíc

VIP Influencer Marketing

30%

Naše VIP služba je ideální řešení pro brandy, agentury i startupy, které chtějí dělat více na sociálních sítích. Za menší management fee se náš tým expertů o vše postará, včetně strategie, unikátního obsahu, portfolio influencerů a exekuci. Pro influencery to znamená přístup ke sponzoringu, zastupování, zajištění administrativy, plateb i podporu v kampaních.

Časté dotazy

Jak to funguje?

Používáme marketingové strategie, které jsme za posledních více než 5 let na Instagramu vypilovali. Tyto strategie spolu s naší unikátní aplikací umí najít reálné aktivní uživatele Instagramu a pomocí lajkování, komentování či sledování z nich udělat vaše nové fanoušky. Získáte followery na autopilota, kromě úvodního napojení profilu na naší aplikaci a pravidelného publikování nových fotek na váš účet totiž nemusíte nic dělat, jen sledovat jak vám roste aktivita na profilu.

Co se stane až skončí zaplacené období?

Vůbec nic! Od první platby se služba prodlužuje automaticky každý měsíc jako předplatné. Nemusíte se tak starat o prodlužování každý měsíc. Službu je možné kdykoliv ukončit v nastavení účtu.

Jak je možné zaplatit?

V současné době je možné zaplatit kartami Visa a Mastercard prostřednictvím platební brány Stripe. Platba převodem na účet je možná pouze při objednávce 3 měsíců a více.

Po zaplacení obdržíte fakturu a daňový doklad od české společnosti Via Caroli s.r.o., IČ: 46712194, DIČ: CZ46712194, plátce DPH.

Uváděné ceny jsou konečné a jsou včetně DPH.

Je služba vhodná pro mojí značku?

Instagram je nejrychleji rostoucí sociální síť na světě s 800 miliony aktivních uživatelů. Jen v ČR ho používá téměř 2 miliony uživatelů. To znamená, že na Instagramu můžete oslovit jakoukoliv cílovou skupinu bez ohledu na věk, pohlaví či odvětví. Ať už jste soukromá osoba, malá firma nebo mezinárodní korporace, vaši zákazníci už na Instagramu jsou. Stačí je jen oslovit.

Nastartujte svůj Instagram

Získejte nové reálné followery ještě dnes